12.10.2023

W czwartek 12.10.2023 na pływalni DOSIR Praga przy ul Jagiellońskiej odbyła się III runda zawodów Grand Prix Warszawsko-Mazowieckiego Okręgowego Związku Plywackiego dla zawodników urodzonych w roku 2013. W zawodach wystartowało 145 zawodniczek i zawodników. Naszą szkołę reprezntowali uczniowie klasy 4s o profilu pływackim. W pierwszych zawodach w tym sezonie Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze zdobywając aż 4 medale (1-złoty, 2- srebrne oraz 1 brązowy) dodatkowo zostało poprawionych aż 17 rekordów życiowych w 22 startach. W trakcie zawodów najlepiej spisali się:

✅ Zuzanna Dampc I miejsce na dystansie 50 metrów stylem motylkowym, II miejsce na dystansie 100 metrów stylem zmiennym oraz IV miejsce na dystansie 100 dowolnym👏

✅ Nina Woźniak II miejsce na dystansie 50 metrów stylem motylkowym, IV miejsce na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym, VI miejsce na dystansie 100 metrów stylem dowolnym👏

✅Anna Kienig VI miejsce na dystansie 50 metrów stylem klasycznym👏

Sztafeta 4×100 metrów stylem zmiennym w składzie Lena Kropiewnicka, Hanna Austin-Terman, Nina Woźniak, Zuzanna Dampc wywalczyły III miejsce!!!