Uczniów warszawskich szkół podstawowych juz po raz siódmy zapraszamy do udziału w konkursie informatycznym, pod patronatem Burmistrza dzielnicy Ursynów
Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem.

Wreczenie nagród odbędzie się podczas pikniku podsumowującego kampanie Rowerowy Maj
Piknik odbędzie się 21 czerwca w Parku Polińskiego (Praga Południe). Oficjalne ogłoszenie wyników kampanii i konkursu zapewne około godziny 13.00 – informacje na stronie rowerowy maj





